Oferta diet

Zbilansowane posiłki, różnorodność i wygoda, a przede wszystkim oszczędność czasu.
Dietę urozmaicamy słodkościami oraz posiłkami, które uwielbia każdy z nas. A to wszystko w zdrowej wersji!
Dieta składa się z 5-ciu podstawowych posiłków.
Dedykowana jest do osób, które chcą zredukować masę ciała.
Wyróżnia się zdrowymi koktajlami w formie II-ego śniadania oraz zwiększoną ilością lekkich posiłków takich jak sałatki, kremy, zupy.
Dieta składa się z 5-ciu podstawowych posiłków.
Stworzona dla osób o zwiększonej aktywności fizycznej. Menu opiera się na diecie standardowej, jednakże wzbogacone jest o pełnowartościowe białka potrzebne do budowy masy mięśniowej i redukcji tkanki tłuszczowej. Dieta składa się z 5-ciu podstawowych posiłków.
Dieta Vege, inaczej zwana dietą wegetariańską, jest kierowana do osób eliminujących ze swojej diety mięso, ryby i owoce morza. Wszystkie posiłki komponowane są w taki sposób, aby dostarczyć odpowiednie wartości odżywcze. Dieta składa się z 5-ciu podstawowych posiłków .
Bazuje na pełnowartościowych, naturalnych produktach, które dostarczają niezbędnych wartości odżywczych oraz pozwalają wykluczyć z codziennego jadłospisu puste kalorie. Oparta jest na diecie standardowej, jednak z wykluczeniem składników o intensywnych smakach oraz z podejściem do odżywiania dziecka. Dieta składa się z 5-ciu podstawowych posiłków.
to dieta odchudzająca, w której ograniczamy spożycie węglowodanów. W ramach tego dieta opiera się na dostarczaniu do organizmu produktów bogatych w białka i tłuszcze. Dieta składa się z 5-ciu podstawowych posiłków.
Dieta przeznaczona jest dla osób cierpiących na nietolerancje laktozy. Produkty zawierające laktozę zastępujemy produktami lactose free. Składa się z 5-ciu podstawowych posiłków.
Dieta dla świeżo upieczonych mam oraz kobiet w ciąży. Wykluczamy z Twoich posiłków produkty niewskazane, dbając o to, aby pokryć Twoje zapotrzebowanie na wszystkie witaminy i składniki mineralne. składa się z 5-ciu podstawowych posiłków.
To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu na komponowanie najważniejszych posiłków w ciągu dnia. Daybox składa się z 3 głównych posiłków diety standardowej ( śniadanie, obiad, kolacja).
to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu na komponowanie najważniejszych posiłków w ciągu dnia. Daybox składa się z 3 głównych posiłków diety wegetariańskiej ( śniadanie, obiad, kolacja).
Przeznaczony dla osób, które nie lubią przygotowywać posiłków do pracy. Składa się z 3 pierwszych dań diety standardowej (śniadanie, II śniadanie, obiad), dlatego jest idealnym rozwiązaniem na zaspokojenie głodu poza domem.
Tak zwany detoks sokowy to świetne rozwiązanie dla osób, które w naturalny sposób chcą oczyścić swój organizm. To szczególny rodzaj diety oparty na 6 świeżych sokach owocowo-warzywnych zastępujących typowe posiłki.


Skontaktuj się z nami

Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniej diety lub masz jakieś pytania dotyczące zdrowej żywności i aktywnego trybu życia - zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy fachowej pomocy.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 15:00


Oferta dla firm

Wysiłek umysłowy, tak samo jak fizyczny, zużywa dużo energii. Jeśli zależy Ci na efektywnej pracy zatrudnianych przez Ciebie osób, warto rozważyć zamówienie cateringu dla firm. Nasza kuchnia codziennie przygotowuje pyszne i pełnowartościowe posiłki, dostarczane do firm, biur oraz instytucji. Oferujemy szeroki wybór różnorodnych diet, które każdy z łatwością dopasuje do swoich potrzeb. 
 
Takie rozwiązanie pomoże Ci zatroszczyć się o swoich pracowników oraz pokazać im, że dbasz o ich potrzeby.  

Napisz do nas lub zadzwoń, a dobierzemy idealne rozwiązanie dla twojej firmy.

O firmie

Z myślą o potrzebach naszych klientów stworzyliśmy catering dla osób dbających o swoje zdrowie oraz dla tych, którzy potrzebują pomocy w uzyskaniu dobrej sylwetki. Fit Perfect to nie tylko dietetyczny catering, ale także styl życia, dbałość o doskonałe ciało i pozytywne zmiany w nawykach żywieniowych. Dzięki nam zdrowy styl życia stanie się dla Was bardziej dostępny, zrównoważony i osiągalny.

Najważniejszym aspektem dla większości naszych klientów jest dostępność do perfekcyjnych posiłków fit po przystępnej cenie. Dlatego też nasze potrawy przyrządzamy korzystając z wysokiej jakości składników i dostarczamy je do Waszych domów czy też pracy, dzięki czemu oferujemy doskonałe dania bogate w składniki odżywcze potrzebne do zdrowego stylu życia.

Posiłki dostarczane są od niedzieli do czwartku w godzinach wieczornych tj. 17-22. Zamówienia można składać telefonicznie pod nr +48 570 498 498 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 18:00 lub całodobowo za pośrednictwem formularza zamówień dostępnym na stronie. Zamówienia złożone do godziny 10:00 zostaną dostarczone tego samego dnia. Zamówienia złożone później realizowane będą następnego dnia roboczego. Klient ma możliwość wstrzymania i wznowienia dnia dostawy z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Płatności przyjmowane są u kierowcy gotówką oraz kartą lub jako przelew bankowy na nr rach.05 1020 1260 0000 0402 0178 3455 .